Multi Color

Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 1Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 5Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 6Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 7Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 8

Moskitiery ramkowe

Moskitiery ramkowe to ekonomiczne rozwiązanie, stosowane w przypadku okien konwencjonalnych oraz plastikowych. Instalowane na zewnątrz, są niezwykle łatwe w montażu, a jedynym narzędziem wymaganym przy ich zakładaniu jest śrubokręt.

 

Moskitiera ramkowa okienna jest na tyle inteligentnie skonstruowana, że w żaden sposób nie wpływa na funkcjonalność naszego okna, podobnie jak i rolet zewnętrznych. Zapomnij o niedogodnościach związanych z obecnością owadów, dobierając z naszą pomocą optymalne do Twoich potrzeb moskitiery - ramki. 

 

Stałe moskitiery gwarantują lokatorom komfort wypoczynku w całym sezonie wiosenno-letnim. Zazwyczaj występują w postaci aluminiowej ramki oraz naciągniętej na nią, profesjonalnej siatki przeciw insektom. Siatka ta skonstruowana jest z włókna szklanego, które z kolei powleczone jest impregnatem z syntetyku w kolorze szarym albo też czarnym. Ramka natomiast, dostępna jest w kolorze brązowym lub białym.

 

Zapewniamy Państwu fachowe pomiary oraz sprawną realizację zamówienia. W razie jakichkolwiek problemów z instalacją moskitiery, służymy fachowym doradztwem i wsparciem bezpośrednio u Klienta. Tego typu moskitiera pozwala na wręcz błyskawiczną instalację i demontaż po zakończeniu sezonu letniego.

 
Powrót
Copyright © 2023 Multi-Color Plus Helena Rejent - Sklep z roletami Warszawa
Powered by:Talem Technologies