Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 1Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 5Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 6Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 7Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 8

Szyny sufitowe do firan i zasłon

Szyny sufitowe to bardzo wygodny sposób na zawieszanie firanek i zasłon, zwłaszcza w nowoczesnych biurach, mieszkaniach i innych pomieszczeniach. Dzięki szynom sufitowym, uzyskujemy doskonały efekt stylistyczny, umiejętnie tuszując instalację niezbędną do montażu ozdób okiennych. 

 

Swego rodzaju dyskretne karnisze w postaci szyn sufitowych, szybko i łatwo można zainstalować z uwagi na wyjątkową elastyczność konstrukcji. Szyny sufitowe występują bowiem w bardzo różnych długościach, a dodatkowo - żadnego problemu nie stanowi przycięcie ich na miejscu.

 

W obiektach wielkopowierzchniowych można z kolei łączyć je na praktycznie nieograniczonej długości i pod dowolnym kątem. Szyny sufitowe znajdują zastosowanie nawet w trudno dostępnych miejscach, w których np. nie ma możliwości zainstalowania tradycyjnych karniszy. Poza tym, większość modeli wyposażona jest w maskownicę, doskonale ukrywającą żabki przed wzrokiem gości.

 

Jedną z najbardziej polecanych jest szyna KS Click System, którą można stosować w mieszkaniach oraz obiektach wielkopowierzchniowych - pozwala na łączenie segmentów w nieograniczoną długość i wyginanie w dowolny kształt.Powrót
Copyright © 2012 Multi-Color Plus Helena Rejent - Sklep z roletami Warszawa