Multi Color

Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 1Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 5Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 6Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 7Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 8

Szyny sufitowe do firan i zasłon

Szyny sufitowe do firan to bardzo wygodny sposób na zawieszanie firanek i zasłon, zwłaszcza w nowoczesnych biurach, mieszkaniach i innych pomieszczeniach. Dzięki szynom sufitowym, uzyskujemy doskonały efekt stylistyczny, umiejętnie tuszując instalację niezbędną do montażu ozdób okiennych. 

 

Swego rodzaju dyskretne karnisze w postaci szyn sufitowych, szybko i łatwo można zainstalować z uwagi na wyjątkową elastyczność konstrukcji. Szyny sufitowe występują bowiem w bardzo różnych długościach, a dodatkowo - żadnego problemu nie stanowi przycięcie ich na miejscu.

 

W obiektach wielkopowierzchniowych można z kolei łączyć je na praktycznie nieograniczonej długości i pod dowolnym kątem. Szyny sufitowe do firan znajdują zastosowanie nawet w trudno dostępnych miejscach, w których np. nie ma możliwości zainstalowania tradycyjnych karniszy. Szyny sufitowe do firan są dostępne w zróżnicowanych kolorach, dzięki czemu można je dopasować do koloru ścian. Szyny sufitowe do firan  posiadają zróżnicowaną budowę oraz wzornictwo. Najbardziej popularne są aluminiowe szyny sufitowe do firan, które odznaczają się sporą stabilnością oraz umożliwiają przesuwanie żabek na całej długości szyny. Poza tym, większość modeli wyposażona jest w maskownicę, doskonale ukrywającą żabki przed wzrokiem gości.

 

Jedną z najbardziej polecanych jest szyna KS Click System, którą można stosować w mieszkaniach oraz obiektach wielkopowierzchniowych - pozwala na łączenie segmentów w nieograniczoną długość i wyginanie w dowolny kształt.Powrót
Copyright © 2023 Multi-Color Plus Helena Rejent - Sklep z roletami Warszawa
Powered by:Talem Technologies