Multi Color

Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 1Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 5Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 6Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 7Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 8

Zasłony

Od kilku lat segment zasłon przeżywa prawdziwy renesans. Jednym z powodów ponownego zainteresowania tym asortymentem jest nieporównywalnie większy wybór niż choćby dwie dekady temu oraz zdecydowana poprawa jakości. Zauważając pozytywny trend na krajowym rynku, dołożyliśmy wszelkich starań, aby zaoferować Państwu najlepsze zasłony produkcji polskiej i zagranicznej.

 

Nie ograniczamy się do standardowych zasłon, dokładając najwyższych starań w doborze całego asortymentu. W naszym sklepie znajdziecie zarówno klasyczne, eleganckie zasłony z grubszych tkanin, jak i lekkie, nowoczesne, a także młodzieżowe zasłony. Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, realizujemy szycie na miarę dowolnych zasłon. 

 

Znajdziesz u nas zasłony w pełnej gamie kolorów, zróżnicowanych wzorach oraz wykonane w szerokiej palecie materiałów: od lnu i bawełny, poprzez zasłony jedwabne, kończąc na poliestrze i wiskozie. Równie wielki wybór dotyczy struktur - ułożenia zasłon. Proponujemy między innymi zasłony z satyny, kretonu, żakardowe oraz welwetowe.

 

Korzystając z pomocy naszych doradców, dobiorą Państwo np.tkaniny ognioodporne lub w 100% nieprzepuszczające światła itd. Wspomagamy Was w optymalnym doborze zasłon - w zależności od specyfiki otoczenia, charakteru pomieszczenia i jego funkcji. Mogą Państwo liczyć na fachową obsługę i dopasowanie całego osprzętu oraz elementów ozdobnych, zharmonizowanych z zasłonami.Powrót
Copyright © 2023 Multi-Color Plus Helena Rejent - Sklep z roletami Warszawa
Powered by:Talem Technologies