Multi Color

Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 1Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 5Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 6Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 7Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 8

Jak wymierzyć wielkość rolet?

Przede wszystkim potrzebna jest kartka i długopis. Wszystkie wymiary należy zapisać zaraz po zmierzeniu, aby nie pomylić się, co może być przyczyną zakupu nieprawidłowych rolet. Zaleca się mierzyć miarą metalową, aby wyeliminować ewentualne błędy, które mogą pojawić się przy używaniu miary drewnianej lub materiałowej.
Sposób w jaki będziemy mierzyć okno zależy od rodzaju rolet jaki planujemy kupić. Jeżeli ma to być roleta mini należy zmierzyć wyłącznie szerokość szyby od lewej listwy przyszybowej do prawej listwy przyszybowej. Natomiast długość mierzymy łącznie z obiema listwami (górną i dolną). Do zakupu rolet w kasecie potrzebne są wymiary od krawędzi do krawędzi listw przyszybowych zarówno wysokości jak i szerokości. W przypadku rolet klasycznych należy wymierzyć całą wnękę okienną dodając po obu stronach około 2-3 cm w celu zmniejszenia prześwitów.
Powrót
Copyright © 2023 Multi-Color Plus Helena Rejent - Sklep z roletami Warszawa
Powered by:Talem Technologies