Multi Color

Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 1Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 5Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 6Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 7Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 8

Jak zamontować rolety?

Wybór rolety i sposób montażu zależy przede wszystkim od tego, kiedy będzie ona montowana - w trakcie budowy, czy w gotowym już domu. Rolety adaptacyjne montuje się w gotowym domu do wstawionych już okien. Montuje się je w otworze okiennym lub na elewacji. Aby zamontować rolety do zabudowy, trzeba o nich pomyśleć już podczas budowy domu.


Taka roleta wówczas może się zwijać do:
  • kasety styropianowej wzmacnianej prętami stalowymi montowanej pod nadprożem,

  • ceramicznego nadproża przygotowywanego na zamówienie,

  • kasety podtynkowej, którą montuje się w grubym murze, okno musi być wtedy głębiej osadzone.

Lepszym wyborem jest opcja wstawiania rolety podczas budowy domu. Jeśli decyzję o zamontowaniu rolet podejmiemy na etapie budowy lub podczas wyboru projektu, wówczas będziemy mogli zastosować taką skrzynkę roletową, która nie będzie w ogóle widoczna, co przekłada się na estetykę domu. Dodatkową zaletą jest także możliwość docieplenia skrzynki, zamontowanej w otworze ściennym, za pomocą styropianu lub innego materiału ocieplającego.

Powrót
Copyright © 2023 Multi-Color Plus Helena Rejent - Sklep z roletami Warszawa
Powered by:Talem Technologies