Multi Color

Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 1Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 5Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 6Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 7Firany, Zasłony, Karnisze, Markizy, Moskitiery, Rolety, Żaluzje 8

Czy żaluzje drewniane są praktyczne?

Żaluzje drewniane skutecznie ograniczają ilość światła wpadającego do pomieszczenia. Dzięki prostemu systemowi można dowolnie regulować poziom nasłonecznienia. Ponadto dzięki szerokiej gamie kolorystycznej wynikającej z wykorzystywania różnego rodzaju drewna, żaluzje nadają się zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Nadają pomieszczeniom klimat.

 

Żaluzje drewniane są wytrzymałe, łatwe w konserwacji i odporne na działanie promieni światła dzięki czemu nie blakną. Do czyszczenia wystarczy bawełniana ścierka i środek nabłyszczający. Jako, że są to żaluzje wykonane z surowca naturalnego są przyjazne dla środowiska. Standardowo produkuje się je w dwóch szerokościach.


25 mm szerokości, jako osłona zamontowana na skrzydłach okiennych z prowadzoną przez całą długość żyłką, która utrzymuje żaluzje w tej samej płaszczyźnie podczas otwierania i zamykania. Żyłka zabezpiecza okno przed swobodnym obijaniem się żaluzji o skrzydło okna.

 

50 mm szerokości nadają pomieszczeniu stylu, a także skutecznie ograniczają dopływ promieni słonecznych do wnętrza. Ten rodzaj mebli drewnianych montuje się nad lub we wnękach okiennych, nie natomiast bezpośrednio na skrzydłach. Mechanizm podnoszenia, opuszczania czy otwierania żaluzji jest podobnych jak w przypadku standardowych żaluzji.

Galeria

Powrót
Copyright © 2023 Multi-Color Plus Helena Rejent - Sklep z roletami Warszawa
Powered by:Talem Technologies